جدیدترین اخبار :
  • حفظ ادبیات فاخر تقریبی و دوری از ادبیات ضد تقریبی
  • کارگاه آموزشی «پروپوزال‌نویسی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های علوم اسلامی»
  • انتشار شمارۀ 15 «دو فصلنامۀ فقه مقارن» و شماره 53 «دو فصلنامه مطالعات تقریبی مذاهب اسلامی»
  • فراخوان همکاری علمی ـ پژوهشی
  •  مهمترین راهبردهای تدوین آثار پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی

برگزاری نشست علمی «رسالت دانشگاه و حفظ نظام انقلابی در پرتو گفتمان تقریب» به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

دانشگاه | تاریخ خبر : 1397-11-15 | تعداد بازید :2515

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نشست علمی با عنوان: "رسالت دانشگاه و حفظ نظام انقلابی در پرتو گفتمان تقریب" با حضور معاونین محترم و اعضای هئیت علمی دانشگاه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد احمدی؛ عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور امروز دوشنبه ۱۵ بهمن ماه در سالن جلسات دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی؛ همزمان با ایام الله مبارکه دهه فجر و به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، نشست علمی «رسالت دانشگاه و حفظ نظام انقلابی در پرتو گفتمان تقریب» از سوی معاونت پژوهشی وفناوری و با حضور حجت الاسلام دکتر احمدی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور، معاونان محترم توسعه و پشتیبانی و دانشجویی و فرهنگی و مشارکت علمی اعضای هیات علمی دانشگاه مذاهب اسلامی، در تاریخ 15 بهمن ماه برگزار گردید.

مشکل دشمن و استکبار با انقلاب اسلامی ایران، با "اسلامی بودن" آن است

در این نشست علمی، دکتر احمدی با مقایسه تطبیقی انقلاب های کبیر فرانسه و روسیه و تفاوت آن ها با انقلاب اسلامی، اشاره کرد و گفت: مشکل دشمن و استکبار با انقلاب اسلامی ایران، با "اسلامی بودن" آن است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به خواستگاه و ریشه های انقلاب اسلامی ایران و نقش آن در وحدت امت اسلامی اشاره و به بیان اهمیت و جایگاه دانشگاه مذاهب اسلامی در کمک به انقلاب اسلامی جهت رسیدن به اهداف بلند آن از قبیل عدالت ، امنیت و کرامت انسانی پرداخت.


در ادامه این جلسه اعضای هیات علمی دانشگاه، نظرات و دیدگاه های خود را در مورد علل و عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و اهداف و نقش دانشگاه مذاهب اسلامی در تقریب امت اسلامی بیان کردند.

گزارش تصویری نشست را از این لینک مشاهده نمائید.

 

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا