جدیدترین اخبار :
  • نشست تخصصی درباره نقش ابوشهید حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی از چهره‌های شاخص عرصه وحدت و تقریب میان مذاهب اسلامی استان گلستان
  • آغاز به‌کار اولین پایگاه تخصصی بسیج طلاب به‌منظور ترویج فرهنگ و تفکر تقریب میان مذاهب اسلامی در واحد گنبد کاووس دانشگاه مذاهب اسلامی
  • برگزاری کارگاه با موضوع تقریب و دگرپذیری توسط دکتر زرین پور همزمان با سومین همایش ملی نغمه سرایان اهل سنت در گرگان
  • جلسه معارفه نو دانشجویان واحد بندرعباس دانشگاه مذاهب اسلامی
  • دومین مراسم معارفه نودانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی ۱۴۰۰

اولین جلسه شورای سیاست­گذاری مجلات و جلسه هیئت تحریریه مجلات "فقه مقارن" و "مطالعات تقریبی" روز دوشنبه 3 مهرماه برگزار گردید.

دانشگاه | تاریخ خبر : 1396-07-03 | تعداد بازید :2473

هفدهمین جلسه هیئت تحریریه مجله «فقه مقارن» در سالن جلسات دانشگاه مذاهب اسلامی ازساعت 9 صبح، سوم مهرماه 1396 با حضور سردبیر محترم آقای دکتر مومنی و دیگر اعضاء هیئت تحریریه برگزار شد. در این نشست، نخست داورانی برای مقالات ارسالی به نشریه جهت ارزیابی و داوری مشخص شد و نیز هفدهمین شماره نشریه پیش از چاپ مورد بازبینی نهایی قرار گرفت و پس از تایید اعضاء هیئت تحریریه، مقالات اجازه چاپ یافتند.«برگزاری جلسه هیئت تحریریه مجله مطالعات تقریبی»

جلسه هیئت تحریریه مجله «مطالعات تقریبی»، در ساعت 10 صبح، سوم مهر 1396 با حضور دبیر محترم نشریه، آقای دکتر صدقی، به همراه دیگر اعضاء هیئت تحریریه و با حضور معاون محترم پژوهش و فناوری، جناب آقای دکتر ابراهیمیان، در سالن نشست­های دفتر ریاست برگزار شد. بنا به شیوه متداول، نخست داورانی برای مقالات ارسالی به سامانه نشریات، مشخص شد، سپس به ارزیابی و بازبینی نهایی چهل و هفتمین شماره نشریه پرداخته شد که پس از تایید اعضاء هیئت تحریریه، مقالات آماده شده برای این شماره اجازه چاپ یافتند.


«اولین جلسه شورای سیاست­گذاری مجلات»

نخستین نشست جلسه شورای سیاست­گذاری مجلات با حضور معاون محترم پژوهش و فناوری، جناب آقای دکتر ابراهیمیان در ساعت 11 روز سوم مهر ماه 1396 در سالن ریاست با حضور استادان مدعو آقایان دکتر صدقی، دکتر مومنی، دکتر دولابی و سرکار خانم دکتر دانش پور و برخی از همکاران معاونت پژوهش و فناوری برگزار شد.

در این نشست معاون محترم پژوهش و فناوری به بیان مسئله و دغدغه­ های ریاست دانشگاه و حوزه معاونت پژوهشی در ارتباط با مجلات، و به طور ویژه مجله «مطالعات امت اسلامی» و مجله آینده پژوهی پرداختند. پس ایشان نیز هر یک از میهمان، دیدگاه های خود را بیان داشتند. در پایان مقرّر شد بحث درباره عنوان مجله و حوزه کاری مجله در جلسات پیش رو به بحث و بررسی بیشتری با حضور ریاست دانشگاه و صاحبان اندیشه برگزار شود.


همچنین مقرّر شد جناب آقای دکتر ابوالفضل خوش منش رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش­ های عالی قرآنی از وزارت علوم در یکی از جلسات حضور پیدا کنند. ضمن این که اولویت کار پیگیری اخذ مجوز برای مجله "امت اسلامی" تعیین گردید.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا