جدیدترین اخبار :
  • دکتر مختاری ریاست دانشگاه: اعتبار آکادمیک یک دانشگاه به کتب، مجلات علمی، انتشارات و کارهای پژوهشی است/ معاون جدید پژوهشی: ارتقاء جایگاه پژوهشی دانشگاه از مهم ترین دغدغه های اینجانب است
  • برپایی ایستگاه صلواتی در شب نیمه شعبان .. دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس
  • رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در همایش بین‎المللی دکترین مهدویت: "لزوم برگزاری نشست‌های علمی مهدویت در دانشگاه‌ها برای آشنایی نسل جوان"
  • اطلاعیه مهم/ تغییر زمان برگزاری و تمدید ثبت نام در "آزمون جذب اختصاصی طلاب" در دانشگاه مذاهب اسلامی
  • برگزاری جلسه مهدویت محور وحدت اسلامی (تقریب مذاهب ) همراه با تحلیل فیلم در دانشگاه مذاهب اسلامی بندرعباس

دکتر مختاری در نشست صمیمی با کارکنان دانشگاه به مناسبت آغاز سال جدید: ان شاءالله در سال جدید، دانشگاه را به آن سطح آکادمیک و مقبول که مطالبه و انتظار نظام و رهبریست برسانیم

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-01-21 | تعداد بازید :228

دیدار نوروزی معاونین، مدیران و کارکنان دانشگاه مذاهب اسلامی با جناب آقای دکتر مختاری؛ ریاست دانشگاه در سال 1398 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی؛ به مناسبت آغاز سال جدید معاونین، مدیران و کارکنان واحدهای مختلف دانشگاه مذاهب اسلامی روز سه شنبه 20 فروردین با رئیس دانشگاه دیدار کردند.

دکتر مختاری در این نشست و دیدار ضمن تبریک عید نوروز و سال جدید به کلیه همکاران، از تلاش ها و زحمات آنان که منجر به موفقیت های متعدد دانشگاه در سال گذشته شد، تقدیر کرد.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عنوان "رونق تولید" خواستار تلاش همه در راستای تحقق منوّیات ایشان شد.

وی، با اشاره به این که در سال 97، شاهد یک تشریک مساعی خوبی از همکاران محترم در تمامی بخش ها و واحدهای دانشگاه بودیم،گفت: موفقیت ها و توفیقاتی که در سال گذشته به نام دانشگاه حاصل شد، محصول همین عزم و اراده و زحمات شبانه روزی معاونین و مدیران وتمامی همکاران بود که باید در سال جدید نیز با این روحیه و تلاش بیشتر کار کنیم.

دکتر مختاری همچنین گزارشی از فعالیت ها و اقدامات دانشگاه در بخش های مختلف به صورت مجزا، از زحمات آنها قدر دانی کرد و بیان داشت: امیدواریم در سال آینده نیز با همدلی و همکاری تمامی بخش ها، دانشگاه را به آن سطح آکادمیک و مقبول که مطالبه و انتظار نظام و رهبری از این دانشگاه هست برسانیم.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در پایان تاکید کرد که با همت و تلاش شما همکاران و اساتید گرامی و دانشجویان عزیز شاهد موفقیت های روز افزون دانشگاه باشیم و برای کلیه همکاران در سال جدید آرزوی موفقیت کرد.

آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا