جدیدترین اخبار :
  • آیت الله صفایی بوشهری: زیرساخت‌های ایجاد دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر فراهم شده است/ان شاء الله دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب علمی در جنوب کشور باشد/وحدت بر اساس ولایت و معرفت از نعمت‌های انقلاب اسلامی است
  • دکتر مختاری در دیدار با مسئولان استان بوشهر: امید می‌رود دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب مهم و برجسته علمی کشور شود/ این دانشگاه از ابتکارات و یادگارهای مهم و برجسته مقام معظم رهبری است/قدردانی از حمایت های آیت‌الله صفایی بوشهری و استاندار محترم بوشهر
  • استاندار بوشهر در نشست با مسئولان دانشگاه مذاهب اسلامی: زیرساخت‌های دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر تقویت می‌شود/استان بوشهر پایگاه وحدت آفرین علمای مذاهب اسلامی است
  • انتصاب "سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد بوشهر" با حضور نماینده محترم ولی فقیه و استاندار بوشهر
  • نخستین نشست «شورای تدوین و تعیین راهبردهای تولید آثار و متون پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی» برگزار شد

دکتر مختاری در نشست صمیمی با کارکنان دانشگاه به مناسبت آغاز سال جدید: ان شاءالله در سال جدید، دانشگاه را به آن سطح آکادمیک و مقبول که مطالبه و انتظار نظام و رهبریست برسانیم

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-01-21 | تعداد بازید :570

دیدار نوروزی معاونین، مدیران و کارکنان دانشگاه مذاهب اسلامی با جناب آقای دکتر مختاری؛ ریاست دانشگاه در سال 1398 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی؛ به مناسبت آغاز سال جدید معاونین، مدیران و کارکنان واحدهای مختلف دانشگاه مذاهب اسلامی روز سه شنبه 20 فروردین با رئیس دانشگاه دیدار کردند.

دکتر مختاری در این نشست و دیدار ضمن تبریک عید نوروز و سال جدید به کلیه همکاران، از تلاش ها و زحمات آنان که منجر به موفقیت های متعدد دانشگاه در سال گذشته شد، تقدیر کرد.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عنوان "رونق تولید" خواستار تلاش همه در راستای تحقق منوّیات ایشان شد.

وی، با اشاره به این که در سال 97، شاهد یک تشریک مساعی خوبی از همکاران محترم در تمامی بخش ها و واحدهای دانشگاه بودیم،گفت: موفقیت ها و توفیقاتی که در سال گذشته به نام دانشگاه حاصل شد، محصول همین عزم و اراده و زحمات شبانه روزی معاونین و مدیران وتمامی همکاران بود که باید در سال جدید نیز با این روحیه و تلاش بیشتر کار کنیم.

دکتر مختاری همچنین گزارشی از فعالیت ها و اقدامات دانشگاه در بخش های مختلف به صورت مجزا، از زحمات آنها قدر دانی کرد و بیان داشت: امیدواریم در سال آینده نیز با همدلی و همکاری تمامی بخش ها، دانشگاه را به آن سطح آکادمیک و مقبول که مطالبه و انتظار نظام و رهبری از این دانشگاه هست برسانیم.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در پایان تاکید کرد که با همت و تلاش شما همکاران و اساتید گرامی و دانشجویان عزیز شاهد موفقیت های روز افزون دانشگاه باشیم و برای کلیه همکاران در سال جدید آرزوی موفقیت کرد.

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا