جدیدترین اخبار :
  • آیت الله صفایی بوشهری: زیرساخت‌های ایجاد دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر فراهم شده است/ان شاء الله دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب علمی در جنوب کشور باشد/وحدت بر اساس ولایت و معرفت از نعمت‌های انقلاب اسلامی است
  • دکتر مختاری در دیدار با مسئولان استان بوشهر: امید می‌رود دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب مهم و برجسته علمی کشور شود/ این دانشگاه از ابتکارات و یادگارهای مهم و برجسته مقام معظم رهبری است/قدردانی از حمایت های آیت‌الله صفایی بوشهری و استاندار محترم بوشهر
  • استاندار بوشهر در نشست با مسئولان دانشگاه مذاهب اسلامی: زیرساخت‌های دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر تقویت می‌شود/استان بوشهر پایگاه وحدت آفرین علمای مذاهب اسلامی است
  • انتصاب "سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد بوشهر" با حضور نماینده محترم ولی فقیه و استاندار بوشهر
  • نخستین نشست «شورای تدوین و تعیین راهبردهای تولید آثار و متون پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی» برگزار شد

نسیم همدلی و وحدت در مناطق سیل زده/ خدمت رسانی به سیل زدگان و اهدای کمک‎های نقدی و غیرنقدی به همت دانشگاه مذاهب اسلامی

دانشگاه | تاریخ خبر : 1398-01-20 | تعداد بازید :1046

به همت دانشگاه مذاهب اسلامی خدمت رسانی به سیل زدگان شرق و شمال استان گلستان به ویژه شهرستان آق قلا در قالب اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی از قبیل توزیع اقلام غذایی،مصرفی، بهداشتی و... با حضور مسوولان و دانشجویان دانشگاه انجام شد.

براساس این گزارش، به دستور ریاست عالیه دانشگاه مذاهب اسلامی و در راستای وظیفه انسانی و نوع دوستی، سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبد کاووس و جمعی از دانشجویان دانشگاه از مناطق سیل زده شرق و شمال استان گلستان به خصوص شهرستان آق قلا بازدید و به صورت میدانی به امداد رسانی و کمک به سیل زدگان این منطقه پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر عراقی سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبد کاووس و جمعی از دانشجویان دانشگاه با تاکید ویژه ریاست عالیه دانشگاه مذاهب اسلامی حضور در مناطق سیل زده شرق و شمال استان گلستان به ویژه شهرستان آق قلا به کمک سیل زدگان شتافتند و کمک های دانشگاه را به مردم منطقه رساندند.

سیل گلستان با وجود تمام تلخی های آن ، زیباترین صحنه ها از اهتمام شیعیان در خدمت رسانی به برادران و خواهران عزیز اهل سنت خود و نیز همدلی وهمدردی آنان را برای همگان به تصویر کشید.

 این تصویر حقیقتی از وحدت شیعه و سنی در استان گلستان _ که تمام جریانات و رسانه ها در استان و کشور و حتی خارج از کشور آن را پوشش داده اند _ به عنوان برگ زرینی از افتخارات ملت بزرگ ایران در تاریخ ثبت شد.

?گفتنی است شعبه دانشگاه مذاهب اسلامی اخیرا در استان گلستان(شهرستان گنبد کاووس) راه اندازی شده است.

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا