جدیدترین اخبار :
  • آیت الله صفایی بوشهری: زیرساخت‌های ایجاد دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر فراهم شده است/ان شاء الله دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب علمی در جنوب کشور باشد/وحدت بر اساس ولایت و معرفت از نعمت‌های انقلاب اسلامی است
  • دکتر مختاری در دیدار با مسئولان استان بوشهر: امید می‌رود دانشگاه مذاهب اسلامی استان بوشهر قطب مهم و برجسته علمی کشور شود/ این دانشگاه از ابتکارات و یادگارهای مهم و برجسته مقام معظم رهبری است/قدردانی از حمایت های آیت‌الله صفایی بوشهری و استاندار محترم بوشهر
  • استاندار بوشهر در نشست با مسئولان دانشگاه مذاهب اسلامی: زیرساخت‌های دانشگاه مذاهب اسلامی در بوشهر تقویت می‌شود/استان بوشهر پایگاه وحدت آفرین علمای مذاهب اسلامی است
  • انتصاب "سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد بوشهر" با حضور نماینده محترم ولی فقیه و استاندار بوشهر
  • نخستین نشست «شورای تدوین و تعیین راهبردهای تولید آثار و متون پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی» برگزار شد

برگزاری پیش نشست همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها در حوزه علوم انسانی اسلامی در واحدزاهدان

شعبه زاهدان | تاریخ خبر : 1397-12-04 | تعداد بازید :557

نخستین پیش نشست همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها در حوزه علوم انسانی اسلامی در واحد زاهدان دانشگاه برگزار گردید.

در این نشست که باحضور پژوهشگران، اندیشمندان و اساتید برجسته دانشگاه های استان برگزار شد، دکتر داوود زرین پور سرپرست واحد زاهدان ، به تبیین و شرح اهداف و چشم اندازهای این نشست و همایش ملی پرداخت.

وی با اشاره به پیش قدم بودن دانشگاه مذاهب اسلامی در بیشتر عرصه های تحقیق و پژوهش ، این نشست را نقطه عطفی در ادامه فعالیت های پژوهش محور دانشگاه بالاخص در حوزه تحصیلات تکمیلی دانست.

در ادامه این نشست، اساتید حاضر در جلسه با ارائه نکات و چکیده ای از مقالات خود یا سایر صاحب نظران، موضوع فوق را به بحث و گفتگو گذاشتند.

شایان ذکر است اولین همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها در حوزه علوم انسانی اسلامی، هشتم اسفند ماه سال جاری در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران در تهران برگزار خواهد شد.

 

جدیدترین اخبار
آرشیو اخبار
سامانه پیامکی و ایمیل

بازگشت به ابتدا